The Right Place For Holidays

 • A Relax Place

 • Panoramic View of The Sea

 • Comfortable Rooms

 • Helpful Staff

 • Family Rooms

 • Air Conditioning Rooms

 • Villa Cathrine ndodhet në Dhërmi fshatë në një pozicion me një pamje të mrekullueshme nga deti.
 • Është një vënd i përshtatëshmë për pushimet verore ku klienti ka të gjitha konditat.
 • Japim dhoma me qera për pushimet verore.
 • Dhomat tona janë të kombletuara dhe për gatim.
 • Te gjitha dhomat kane ballkon me pamje nga deti.
 • Është shumë afer rrugës kryesore Dhërmi Himarë.
 • Ka vënd për parkim të makinave.
 • Plazhi i Dhermiut është 10 minuta largë.
 • Dhërmiu është nga plazhet më të mira të bregdetit.
 • Dhërmiu nuk ofronë vetëm plazh por edhe activitete të tjera.
 • Me rrugën e re që ka mbaruar Himara është 15 minuta largë.

Në qoftë se dëshironi të kaloni pushimet juaja në një ambient të qët, Na vizitoni.

 

Rezervimi i dhomave bëhet në numrin e telefonit :

0694553172

 Mund të na dërgoni dhe email : Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Our Route